Obserwatorzy

wtorek, 18 lutego 2014

Zakupy

Ponieważ ostatnio sporo czasu poświęcam Pani Lato, musiałam uzupełnić sobie muliny. Wpadłam też do sklepu z tkaninami i zaopatrzyłam się w jednokolorowe bawełny, które wykorzystam na lamówki i spody serwet. Wiosna coraz bliżej ,trzeba już myśleć o wiosennych wzorach.
Kocham tego rodzaju zakupy :-)13 komentarzy:

 1. Zakupy widzę, że się udały. Też muszę trochę dokupić muliny, właściwie na "już ", ale na razie muszę poczekać. Pewnie cieszy takie co nieco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam usunąć zdublowany komentarz ,a tak wyszło jakbym usunęła sam wpis złośliwie;-) Iwonka przepraszam, ale wiesz o co mi chodziło;-)

   Usuń
  2. Pewnie znowu coś pomieszałam. Nawet nie wiem, że wysłałam podwójny komentarz. nie ma sprawy.

   Usuń
 3. Ja też uwielbiam zakupy. Twoje widać że się udały :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabym kupować jedynie włóczki, tkaniny, zdrową żywność i książki. Ale nie mam tyle miejsca w domciu. Twoje zakupy chyba są udane. Na pewno cieszą. Ja przed chwilą też coś nabyłam na Allegro. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak widać mulina DMC zakupiona, tak więc przybędzie niedługo wiele nowych krzyżyków
  u Pani Lato !!! Trzymam kciuki ! Tkaniny jednokolorowe w ładnych kolorach i tylko czekać cierpliwie na Twoje nowe pomysły, jak je "wiosennie" wykorzystasz ;-)
  Pozdrawiam serdecznie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja kocham zakupy na szczęście czasami umie sobie wytłumaczyć, że nie powinnam! Ale Ty powinnaś jak najbardziej kupuj i twórz te cuda które cieszą moje oczy!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak widać zakupy owocne. Piękne kolory tkanin wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiesz, co Iwonko? To już chyba naprawdę wiosna. Mnie też dopadła mania zakupowa. Tyle bym chciała zrobić.. a tyle zmienić.. Powiedz.. czy ta cholerna doba nie mogłaby być dwa razy dłuższa? Miałybyśmy tyle czasu na spełnienie swoich marzeń, realizację planów.. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, doba jest za krótka, korzystam jeszcze z tego ,że mam L4, więc wyciągam dobę do trzeciej nad ranem i krzyżykuję;-) Wstaję o siódmej rano i o dziwo jest ok.
   Dziś dla odmiany od rana siadłam do maszyny, ok południa zrobiłam ponad 100 pierogów, a po południu wskoczyłam na rower , teraz znów krzyżyki ;-)

   Usuń
 9. Nie marnujesz ani chwili, to dobrze !!! Niedługo zobaczymy Twoje nowe krzyżyki u Pani Lato !
  Pozdrawiam serdecznie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się :-) Co do pani Lato, obraz nabiera wyrazu, prawda jest taka, że wypełnia mi każdą wolną chwilkę, zaparłam się ,żeby to już skończyć :-)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze, zapraszam ponownie :-)