Obserwatorzy

wtorek, 22 października 2013

Wtorkowe kino

Dziś udało mi się wyskoczyć do kina. Nie było to nic szczególnie upatrzonego ,ale zwyczajnie ,spontanicznie zaplanowany wtorek w Heliosie. Z wszystkich filmów dziś granych wybrałyśmy (ja i moja przyjaciółka) "Grawitację", film w 3D.
Nie znam się na prawach fizyki. Kosmos, to i dla mnie kosmos:-) Myślę ,że taka przygoda jest mało prawdopodobna, ale jak napisałam wcześniej ,nie znam się na tym. Ogólnie całe zdarzenie jest w miarę spójne.
  Mogę  pisać o emocjach ,które wzbudzał film.
Dla mnie pod względem efektów , zdjęć, widoków i wrażeń jest ekstra. Ogromny ekran, okulary 3D, to robiło niesamowite wrażenie. Do tego przejmująca cisza  królująca w tym niesamowitym świecie. Nie będę opisywać fabuły ,bo to mogłoby zepsuć komuś fajny czas spędzony w kinie. Polecam ze względu na efekty. Nie będzie nam dane znaleźć się w tych realiach, a ten obraz powoduje ,że przez krótki czas możemy poczuć jak to jest tam ,gdzieś daleko ,gdzie wzrok nie sięga ;-)
Oczywiście polecam:-)


6 komentarzy:

 1. Przyznam szczerze, że w kinie ostatnio byłam jakieś 3 lata temu i mam wrażenie, że pierwszym moim filmem na jaki w najbliższym czasie pójdę będzie jakaś bajka jak moje Szczęście do tego dorośnie (w sensie wytrzymania w jednym miejscu przez 1,5godziny) Długi wywód a chodziło o to, że STRASZNIE CI ZAZDROSZCZĘ!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli we wtorkowe wieczory będziesz u X MUZY !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło tak czasem spontanicznie wyskoczyć do kina. Przyjemność tym większa, że z kimś bliskim :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja dawno nie byłam w kinie, tez muszę wyciągnąć męża na jakiś film :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś fajnie się chodzi do kina, nie ma kolejek, można bilety i miejsca rezerwować przez internet, sale kinowe są też mniejsze. Dawniej seanse odwoływano, gdy nie było jakiejś konkretnej liczby sprzedanych biletów, dziś seans odbywa się nawet dla kilku osób;-) Zdarzyło mi się być na seansie ,gdzie poza mną było 8 osób;-) W każdym razie wybieram się we wtorek do kina i nie chodzi nawet o to co grają, zwyczajnie jest plan "wyjście we wtorek do kina z przyjaciółką i kawa na mieście" taki "dzień dobroci dla siebie samej " ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. DOBRY POMYSŁ - WTOREK - DNIEM DOBROCI DLA SIEBIE SAMEJ - TAK TRZYMAJ.
  A KTÓRY DZIEŃ JEST PRZEZNACZONY DLA XXX-ów ? POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze, zapraszam ponownie :-)